Dziękujemy za skorzystanie z formularza.

Coś poszło źle, wróć do formularza

en

Zakres aktywności

Punkty sprzedaży

Idealna drukarnia w każdym detalu? To my, bo to właśnie materiały dla detalicznych sieci handlowych są tym, w czym się specjalizujemy.

Bierzemy udział we wszystkich etapach procesu: od koncepcji, produkcji, konfekcjonowania i dostawy, a niekiedy nawet instalacji wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych, promocyjnych, informacyjnych. Wszystkie elementy, niezależnie od ich skomplikowania, jesteśmy w stanie wyprodukować w ramach naszej drukarni.

Powiedzmy sobie szczerze. Nie jest to łatwe wyzwanie. Każda sieć to od kilkudziesięciu do kilkuset sklepów. Terminy bywają niezwykle napięte, technologie mocno zróżnicowane a do tego dochodzi personalizacja i dopasowanie materiałów do poszczególnych punktów sprzedaży. Na szczęście na nas można liczyć. Od wielu lat przygotowujemy i wysyłamy co najmniej kilka tysięcy przesyłek miesięcznie. A liczba klientów nadal rośnie.

Nasza oferta jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb klienta. Nawet najbardziej kreatywne pomysły nas nie zaskoczą.

Specjalizujemy się w:

  • komunikacji na witrynach (naklejki witrynowe, nakładki na bramki antykradzieżowe, standy produktowe, displaye, instalacje przestrzenne),
  • komunikacji wewnątrz sklepów (np. displaye, naklejki podłogowe, standy, cenówki, metki, foldery, ulotki etc.),
  • elementach aranżacji i wystroju wnętrz (np. fototapety, obrazy, podświetlane displaye).

Zapewniamy również pomoc w zakresie dedykowanych dostaw i instalacji.

Czytaj więcej

Zobacz również